STIRI OFERITE DE: STIRILEPROTV.RO (ULTIMA ORA)
Moartea lui Jamal Khashoggi. Trei mari puteri europene îi cer „clarificări” Arabiei Saudite
Autoritățile franceze, germane și britanice cer Arabiei Saudite să vină cu dovezi „credibile” privind modul în care a murit jurnalistul Jamal Khashoggi.
Tăriceanu contrazice categoric ”scenariul” lui Teodorovici. ”Sub nicio formă”
Preşedintele Senatului, Călin Popescu Tăriceanu, a declarat, duminică, într-o conferinţă de presă, că nu a văzut documentul trimis de Ministerul Finanţelor Comisiei Europene, dar că sub nicio formă nu poate fi vorba de o îngheţare a salariilor.
Copil, mort după o operație la un spital privat. ”Vii cu el sănătos și pleacă în 4 scânduri”
Un băiețel de 1 an și 10 luni a murit fulgerător, în noaptea de sâmbătă spre duminică, într-un spital privat, din centrul Bucureștiului. Ștefan Alexandru fusese operat de hernie inghinală la prânz.
Proteste în Piața Victoriei și în Cluj. Scandări împotriva PSD și a Guvernului
Sute de protestatari au scandat, în Piața Victoriei, împotriva Executivului şi a partidului de guvernământ.
Becali a intrat IN DIRECT imediat dupa ce Dica a cerut "mai multa libertate" si a recunoscut totul: "Eu am pierdut meciul asta! Dica nu pleaca!". Ce jucatori a desfiintat
Craiova 2-1 FCSB. Oaspetii au condus cu 1-0 la pauza, dar au cedat in repriza secunda, dupa o cadere inexplicabila. Dica a cerut la final "mai multa libertate".
CRAIOVA - FCSB 2-1 | Dica a detonat bomba la conferinta de presa. Antrenorul a dat drumul "porumbelului": mesaj catre Gigi Becali
Craiova 2-1 FCSB. Kelic si-a dat un autogol in minutul 8 al partidei, dar oltenii au revenit si au castigat gratie reusitelor lui Koljic si Fedele.
CRAIOVA - FCSB 2-1 | Mangia: "Ilie Balaci a castigat meciul asta". Ce le-a spus italianul jucatorilor sai la pauza, inainte ca Universitatea sa intoarca rezultatul de la 0-1
Craiova 2-1 FCSB. Kelic si-a dat un autogol in minutul 8, dar oltenii au revenit si au castigat prin golurile marcate de Koljic si Fedele.
CRAIOVA - FCSB 2-1 | Alexandru Mitrita: "Am luptat pentru domnul Ilie Balaci"
CS U CRAIOVA 2-1 FCSB
ADS
SPORT OFERIT DE: SPORT.RO
Romanul care este peste Mbappe si Piatek in clasamentul pentru Gheata de Aur. E golgheterul campionatului si aproape imposibil de ajuns
Liviu Antal are mari sanse sa castige titlul de golgheter al Lituaniei. El se afla in acest moment in topul clasamentului pentru Gheata de Aur.
EXCLUSIV | Raspunsul lui Puscas la interesul FCSB-ului: "Ma bucura! Ii multumesc domnului Becali" Ce spune golgheterul nationalei U21
Golgheterul lui Radoi de la tineret, Puscas, n-ar spune "nu" ofertei lui Becali! Dar italienii nu vor sa-l piarda.
ULTIMA ORA | MARCA anunta numele antrenorului favorit sa-l inlocuiasca pe Lopetegui pe banca Realului: "Solutie low-cost"
Fostul mijlocas Santiago Solari este principalul favorit pentru inlocuirea lui Julen Lopetegui pe banca lui Real Madrid, anunta cotidianul MARCA.
Inter 1-0 AC Milan Icardi aduce victoria in prelungiri  | Everton 2-0 Crystal Palace, FC Barcelona 4-2 Sevilla, Chelsea 2-2 United, Real 1-2 Levante
Urmarim si comentam impreuna cele mai tari meciuri din Europa pe www.sport.ro si Facebook/Sport.ro
ADS
STIRI OFERITE DE: MTV.RO SI ACASATV.RO
TELEKOM ADUCE NETUL 4G ROMANESC PENTRU 20 DE AMERICANI
În aprilie 2017 Telekom și-a asumat misiunea de a elibera internetul pentru toți românii, lansând noi oferte revoluționare de servicii mobile, cu internet 4G nelimitat. Dar ce se întâmplă când descoperi că mai există bdquo;o Românie peste ocean, la 7000 de kilometri depărtare? Simplu, #netliberezi și românii de acolo, din Romania, Pennsylvania, USA.
(P) Soluția crizei cazărilor în timpul celui mai mare festival de muzică din România
Odată cu reputația câștigată prin găzduirea celor mai mari festivaluri din România, an de an Clujul devine neîncăpător pentru cei peste 100.000 de turiști care vin de pretutindeni.
Premieră pentru INNA: noul ei album, disponibil pe un suport neconvențional
A câștigat numeroase premii muzicale iar hiturile ei se ascultă în cluburile și la radiourile din întreaga lume. Vara aceasta, INNA a făcut o mutare spectaculoasă: și-a lansat noul album, compus în întregime de ea, pe un suport neconvențional: dozele de Coca-Cola Zero Zahăr.